Witamy !

Kim jesteśmy?
Zespołem nauczycieli, którego nadrzędnym celem jest wykształcenie młodego człowieka świadomego swej wartości i nieustannie poszukującego odpowiedzi na pytania, jakie stawia mu życie.

Jacy jesteśmy?
Różni. Każdy z nas jest inny, ale razem tworzymy grupę zapaleńców i pasjonatów, dla których szkoła jest nie tylko miejscem pracy, ale również polem do samorealizacji i osiągania satysfakcji zawodowej.

Jak to robimy?
Rozmaicie. Prowadzimy koła zainteresowań, jesteśmy koordynatorami międzynarodowych projektów, pracujemy z przyszłymi olimpijczykami i laureatami konkursów przedmiotowych. Przede wszystkim jednak staramy się być blisko naszych uczniów – spędzamy z nimi czas, poznając ich potrzeby i marzenia. Wielu z nas dzieli ze swymi podopiecznymi pasje, dlatego wspólnie śpiewamy, recytujemy poezję, gramy na gitarze, robimy zdjęcia, szydełkujemy, biegamy i pomagamy potrzebującym.

Czy dobrze?
Chyba tak. Ufamy, że w ten sposób spełniamy oczekiwania naszych uczniów i ich rodziców. Dowodem na to jest chociażby nieustanne powodzenie naszej placówki wśród absolwentów klas szóstych.

img_6707