Laureaci

 Laureaci konkursów przedmiotowych

Konkurs Polonistyczny
Uczeń Miejsce Rok Nauczyciel
Natalia Kujawa Laureat 2002 Jaroslaw Zdun
Agata Dziadul Laureat 2004 Jaroslaw Zdun
Karolina Garnicka Laureat 2005 Jaroslaw Zdun
Oskar Kozłowski Laureat 2007 Iwona Pawłowska
Izabela Ptak Laureat 2009 Jaroslaw Zdun
Natalia Jarząbek Laureat 2009 Jaroslaw Zdun
Pola Radlińska Laureat 2010 Karolina Kamińska
Maria Matejek Laureat 2015 Ewa Mikitiuk
Aleksandra Lisowska Laureat 2016 Ewa Mikitiuk
Jakub Grzejdak Laureat 2016 Jarosław Zdun
Anna Krzyżaniak Laureat 2017 Iwona Pawłowska
Szymon Perka Laureat 2017 Jarosław Zdun
Konkurs Języka Niemieckiego
Paulina Boguska laureat 2002
Maria Gałązka laureat 2009 Katarzyna Pluta
Zuzanna Marchewka laureat 2009 Katarzyna Pluta
Ada Kocieniewska laureat 2011 Anna Grabiec- Karwat
Daria Salloum laureat 2011 Paulina Byrzykowska
Katarzyna Jarczewska Laureat 2012 Anna Grabiec- Karwat
Hanna Wróblewska Laureat 2012 Malwina Szwarc
Patrick Ostrowski Laureat 2013 Anna Grabiec- Karwat
Patrick Ostrowski Laureat 2014 Kinga Dudka
Anna Szadzińska Laureat 2015 Małgorzata Sieńko, Jolanta Stankowska
Julia Lenkiewicz Laureat 2016 Dorota Gil
Viktoria Kretschmer Laureat 2016 Jolanta Stankowska
Jakub Grzejdak Laureat 2017 Jolanta Stankowska, Kinga Dudka
Konkurs Języka Angielskiego
Tomasz Sznajderski Laureat 2000 Anna Prabucka
Tomasz Pawłowski Laureat 2000 Anna Prabucka
Joanna Dyba Laureat 2003 Anna Prabucka
Joanna Szwoch Laureat 2010 Tomasz Palusiński
Karolina Burda Laureat 2010 Tomasz Palusiński
Aleksandra Madejek Laureat 2012 Anna Szagdaj
Aleksandra Madejek Laureat 2012 Anna Szagdaj
Konrad Semmler Laureat 2013 Magdalena Połatyńska
Jakub Małaszuk Laureat 2014 Iwona Jasińska
Julia Lenkiewicz Laureat 2016 Tomasz Palusiński
Kacper Natusiewicz Laureat 2016 Anna Prabucka
Kacper Natusiewicz Laureat 2017 Anna Prabucka
Aleksandra Kret Laureat 2017 Anna Prabucka
Konkurs Historyczny
Maria Gęgotek Laureat 2001 Danuta Lewkowicz
Daria Jaworska Laureat 2001 Danuta Lewkowicz
Maciej Zaborowicz Laureat 2001 Mirosław Piekarski
Piotr Zięba Laureat 2001 Danuta Lewkowicz
Daria Jaworska Laureat 2002 Danuta Lewkowicz
Maciej Zaborowicz Laureat 2002 Mirosław Piekarski
Piotr Zięba Laureat 2002 Danuta Lewkowicz
Marcin Szumski Laureat 2003 Anna Gasiuk
Igor Gmurzyński Laureat 2004 Barbara Krośko
Kaja Kaźmierska Laureat 2006 Barbara Krośko
Marek Grudziecki Laureat 2007 Barbara Krośko
Michal Kłyż Laureat 2008 Anna Gasiuk
Dorota Strzałkowska Laureat 2010 Danuta Lewkowicz
Maciej Krzewicki Laureat 2010 Zbigniew Dąbkowski
Seweryn Grabowiecki Laureat 2011 Marek Motyka
Maciej Krzewicki Laureat 2011 Zbigniew Dąbkowski
Maciej Jedliński Laureat 2011 Zbigniew Dąbkowski
Seweryn Grabowiecki Laureat 2012 Marek Motyka
Oskar Wiśniewski Laureat 2012 Marek Motyka
Seweryn Grabowiecki Laureat 2013 Marek Motyka
Adrian Kowalicki Laureat 2015 Marek Motyka
Jakub Małaszuk Laureat 2015 Zbigniew Dąbkowski
Szymon Prokop Laureat 2016 Arkadiusz Pater
Agata Starkowska Laureat 2016 Zbigniew Dąbkowski
Mateusz Danilewicz Laureat 2017 Zbigniew Dąbkowski
Paweł Dombrzalski Laureat 2017 Zbigniew Dąbkowski
Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie
Mateusz Danilewicz Laureat 2017 Zbigniew Dąbkowski
Kacper Kiwacz Laureat 2017 Marek Motyka
Konkurs „Losy żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
Seweryn Grabowiecki Laureat 2011 Marek Motyka
Seweryn Grabowiecki Laureat 2012 Marek Motyka
Seweryn Grabowiecki Laureat etapu centralnego 2012 Marek Motyka
Oskar Wiśniewski Laureat 2012 Marek Motyka
Michał Hryckiewicz Laureat 2012 Marek Motyka
Maciej Jedliński Laureat 2012 Zbigniew Dąbkowski
Seweryn Grabowiecki Laureat 2013 Marek Motyka
Seweryn Grabowiecki Laureat etapu centralnego 2013 Marek Motyka
Grzegorz Majcher Laureat 2015 Zbigniew Dąbkowski
Mateusz Danilewicz Laureat 2016 Zbigniew Dąbkowski
Mateusz Danilewicz Laureat 2017 Zbigniew Dąbkowski
Paweł Dombrzalski Laureat 2017 Zbigniew Dąbkowski
Adam Jedliński Laureat 2017 Zbigniew Dąbkowski
Aleksandra Pałęga Laureat 2017 Zbigniew Dąbkowski
Konkurs Matematyczny
Tomasz Sznajderski Laureat 2000 Ewa Ślubowska
Andrzej Kamiński Laureat 2001 Waldemar Wysocki
Andrzej Kamiński Laureat 2002 Waldemar Wysocki
Karol Cieślak Laureat 2002 Waldemar Wysocki
Marcin Szumski Laureat 2002 Waldemar Wysocki
Michał Masłowski Laureat 2002 Waldemar Wysocki
Maciej Teter Laureat 2003 Teresa Adamkiewicz
Tomasz Szumski Laureat 2004 Teresa Adamkiewicz
Maciej Brzeski Laureat 2005 Waldemar Wysocki
Maciej Gajdzica Laureat 2005 Waldemar Wysocki
Rafał Jakub Wierzchowski Laureat 2006 Jolanta Cieślak
Mateusz Grajper Laureat 2007 Jolanta Cieślak
Michał Golik Laureat 2007 Danuta Kucharska
Emilia Skurzyńska Laureat 2008 Jolanta Cieślak
Adrian Wykrzykowski Laureat 2008 Waldemar Wysocki
Paweł Sienkowski Laureat 2008 Waldemar Wysocki
Stanisław Bieniecki Laureat 2009 Waldemar Wysocki, Agnieszka Płecha
Stanisław Bieniecki Laureat 2010 Waldemar Wysocki
Wojciech Cieślak Laureat 2010 Waldemar Wysocki
Sławomir Kubicki Laureat 2010 Jolanta Cieślak
Adrian Bukowski Laureat 2011 Izabela Rączy
Szymon Perka Laureat 2016 Waldemar Wysocki
Szymon Perka Laureat 2017 Waldemar Wysocki
Konkurs Fizyczny
Tomasz Sznajderski Laureat 2000 Emilia Liput
Barbara Petrulis Laureat 2002 Emilia Liput
Artur Hadyniak Laureat 2007 Wiesława Kateusz
Marta Pasierbek Laureat 2007 Wiesława Kateusz
Paweł Sienkowski Laureat 2008 Wiesława Kateusz
Stanisław Bieniecki Laureat 2010 Bogdan Miler
Wojciech Cieślak Laureat 2010 Bogdan Miler
Gniewomir Zięba Laureat 2011 Wiesława Kateusz
Marek Grzelak Laureat 2012 Bogdan Miler
Konkurs Chemiczny
Kamil Endruszkiewicz Laureat 2000 Urszula Sielicka
Andrzej Kamiński Laureat 2001 Urszula Sielicka
Marek Pawluch Laureat 2001 Urszula Sielicka
Andrzej Kamiński Laureat 2002 Urszula Sielicka
Marek Pawluch Laureat 2002 Urszula Sielicka
Mateusz Polaczek Laureat 2002 Urszula Sielicka
Marek Pawluch Laureat 2003 Urszula Sielicka
Aleksandra Raczyńska Laureat 2004 Urszula Sielicka
Tomasz Szumski Laureat 2004 Urszula Sielicka
Jakub Szmagliński Laureat 2005 Urszula Sielicka
Katarzyna Mielczarek Laureat 2006 Urszula Sielicka
Wojciech Planutis Laureat 2007 Anetta Cudak
Michał May Laureat 2008 Anetta Cudak
Kinga Siebielska Laureat 2008 Urszula Sielicka
Tomasz Konczak Laureat 2010 Urszula Sielicka
Joanna Styszko Laureat 2010 Urszula Sielicka
Marek Wawrzacz Laureat 2010 Urszula Sielicka
Stanisław Bieniecki Laureat 2010 Urszula Sielicka
Anetta Orłowska Laureat 2010 Anetta Cudak
Adrian Skorb Laureat 2011 Anetta Cudak
Marek Grzelak Laureat 2012 Ewelina Janicka
Seweryn Grabowiecki Laureat 2012 Urszula Sielicka
Norbert Jurkiewicz Laureat 2012 Urszula Sielicka
Andrzej Adamek Laureat 2012 Urszula Sielicka
Natalia Strugała Laureat 2012 Urszula Sielicka
Aleksandra Grzelak Laureat 2013 Urszula Sielicka
Norbert Jurkiewicz Laureat 2013 Urszula Sielicka
Seweryn Grabowiecki Laureat 2013 Urszula Sielicka
Maciej Cholewa Laureat 2014 Urszula Sielicka
Maciej Gaziński Laureat 2014 Urszula Sielicka
Agnieszka Góra Laureat 2014 Urszula Sielicka
Jarosław Konczak Laureat 2014 Urszula Sielicka
Konrad Olk Laureat 2014 Urszula Sielicka
Franciszek Chrostowski Laureat 2015 Urszula Sielicka
Maciej Łotysz Laureat 2015 Urszula Sielicka
Sandra Wikarska Laureat 2015 Urszula Sielicka
Kamila Reiske Laureat 2015 Urszula Sielicka
Dawid Filipczak Laureat 2015 Ewelina Janicka
Kamila Reiske Laureat 2016 Urszula Sielicka
Maria Matejek Laureat 2016 Urszula Sielicka
Aleksandra Lisowska Laureat 2016 Urszula Sielicka
Oliwia Lenkiewicz Laureat 2016 Urszula Sielicka
Julia Lenkiewicz Laureat 2016 Urszula Sielicka
Jakub Grzejdak Laureat 2017 Urszula Sielicka
Szymon Perka Laureat 2017 Urszula Sielicka
Konkurs Biologiczny
Mateusz Polaczek Laureat 2001 Stanisława Bogowska
Marek Pawluch Laureat 2002 Stanisława Bogowska
Natalia Kujawa Laureat 2002 Stanisława Bogowska
Bartłomiej Stasiak Laureat 2003 Stanisława Bogowska
Jakub Fikowicz Laureat 2004 Stanisława Bogowska
Karolina Garnicka Laureat 2005 Stanisława Bogowska
Jakub Szmaglinski Laureat 2005 Stanisława Bogowska
Agnieszka Kozłowska Laureat 2006 Stanisława Bogowska
Michał Korbus Laureat 2007 Stanisława Bogowska
Ewa Musiał Laureat 2008 Stanisława Bogowska
Katarzyna Sokołowska Laureat 2008 Stanisława Bogowska
Magdalena Bazgier Laureat 2009 Stanisława Bogowska
Arina Tamborska Laureat 2009 Stanisława Bogowska
Izabela Ptak Laureat 2009 Stanisława Bogowska
Jolanta Kwapisz Laureat 2011 Stanisława Bogowska
Anetta Orłowska Laureat 2011 Stanisława Bogowska
Sandra Dąbek Laureat 2011 Stanisława Bogowska
Monika Grabie Laureat 2012 Wioleta Przewdziękowska
Dawid Filipczak Laureat 2014 Magdalena Bugajska
Dawid Filipczak Laureat 2015 Magdalena Bugajska
Aleksandra Lisowska Laureat 2016 Lidia Górska
Alicja Rink Laureat 2016 Lidia Górska
Igor Barczak Laureat 2017 Lidia Górska
Konkurs Geograficzny
Leszek Bartosik Laureat 2001 Adam Sawczyński
Magda Romanowicz Laureat 2002 Adam Sawczyński
Michał Furman Laureat 2002 Adam Sawczyński
Mateusz Stańczyk Laureat 2004 Marianna Galant
Artur Hadyniak Laureat 2007 Marianna Galant
Magdalena Jas Laureat 2008 Adam Sawczyński
Agata Witkowska Laureat 2008 Elżbieta Jaśkiewicz
Oskar Wiśniewski Laureat 2011 Adam Sawczyński
Joanna Skurzyńska Laureat 2011 Elżbieta Jaśkiewicz
Oskar Wiśniewski Laureat 2012 Adam Sawczyński
Jan Ryl Laureat 2012 Elżbieta Jaśkiewicz
Jan Ryl Laureat 2013 Elżbieta Jaśkiewicz
Magda Małecka Laureat 2013 Elżbieta Jaśkiewicz
Seweryn Grabowiecki Laureat 2013 Adam Sawczyński
Marika Młynarczyk Laureat 2014 Elżbieta Jaśkiewicz
Bartosz Surówka Laureat 2014 Elżbieta Jaśkiewicz
Jakub Trąbiński Laureat 2014 Elżbieta Jaśkiewicz
Ewa Plesiewicz Laureat 2015 Elżbieta Jaśkiewicz
Natalia Sak Laureat 2015 Elżbieta Jaśkiewicz
Jakub Grzejdak Laureat 2016 Elżbieta Jaśkiewicz
Wojciech Szwałek Laureat 2016 Elżbieta Jaśkiewicz
Piotr Kawalec Laureat 2016 Elżbieta Jaśkiewicz
Piotr Kawalec Laureat 2017 Elżbieta Jaśkiewicz
Antoni Strugała Laureat 2017 Elżbieta Jaśkiewicz
Konkurs Informatyczny
Michał Orzechowski IV 2000 Zbigniew Orłowski
Mateusz Roszczak Laureat 2002 Zbigniew Orłowski
Artur Hadyniak Laureat 2006 Dorota Dowiatt