Mikołajkowy Turniej „Zdrowy Styl Życia” dla klas trzecich

mikolaj

W dniach 30 listopada – 1 grudnia 2017 roku w Gimnazjum nr 6 odbył się Mikołajkowy Turniej „Zdrowy Styl Życia” dla klas trzecich. 30 listopada 2017 roku uczniowie uczestniczyli w Turnieju Piłki Siatkowej, natomiast 1 grudnia klasy prezentowały stoiska ze zdrową żywnością.

Każda klasa miała przypisane – wylosowane wcześniej warzywo lub owoc, który był jej symbolem. Na sali gimnastycznej ustawiono stoiska ze zdrową żywnością, a klasy wykonały wariacje kulinarne, których podstawowym składnikiem był wylosowany owoc/warzywo (symbol danej klasy).

W trakcie Turnieju oceniano plakaty wykonane przez uczniów, których tematem było promowanie zdrowia: bez tzw. dopalaczy, bez komputera, bez papierosa i bez alkoholu.

Oto wyniki Turnieju w poszczególnych kategoriach:

KATEGORIA „SIATKÓWKA”:

I miejsce – klasa III B