DSD1 – Kapsuła Czasu – Ambasada Republiki Federalnej Niemiec

Miło nam poinformować, że nasze działania w ramach Programu DSD1 zostaną uwieńczone w Kapsule Czasu  Ambasady Niemiec  w Warszawie.

Uczeń klasy 3A, Krzysztof Niemiec pod opieką pani Wioletty Suskiej wykonał techniką komputerową piękną  kartę pocztową na której znajdują się informacje o Programie DSD1 i naszych dotychczasowych projektach. Może wróci ona po 25 latach do Szkoły na ulicę Dąbka1?

Wykonaną pamiątkę, naszą cząstkę dobrej współpracy z zachodnim sąsiadem  wręczyliśmy wraz z panią wicedyrektor Anetą Boguską pani koordynator DSD Kerstin Ebel. Przekaże ona ją w naszym imieniu Ambasadorowi Niemiec podczas uroczystości związanej z obchodami 26-lecia podpisania polsko – niemieckiego Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy.

kapsula

 

Może Ci się również spodoba