Kolejne sukcesy naszych uczniów w II MIĘDZYGIMNAZJALNYM TURNIEJU WIEDZY I SPORTU

Po raz drugi koszaliński „Bronek” zorganizował dla uczniów koszalińskich gimnazjów Turniej Wiedzy i Sportu. I po raz drugi nasza szkoła odniosła sukcesy zarówno indywidualne, jak i zespołowe! Gimnazjum nr 6 zdobyło Puchar Dyrektora II LO im. Wł. Broniewskiego, zajmując I miejsce w kategorii Wiedza i I miejsce w kategorii Sport. Bezkonkurencyjny w wielu dyscyplinach okazał się Jakub Grzejdak, z którego jesteśmy bardzo dumni. Zdobył I miejsce w konkurencjach indywidualnych:

  • Humanista Roku 2017,
  • Przyrodnik Roku 2017,
  • Najlepszy Uczeń Roku 2017 „Primus Inter Pares”.

Ponadto Mateusz Danilewicz zajął II miejsce w kategorii Humanista Roku 2017, Szymon Perka II miejsce w kategorii Matematyk Roku 2017 oraz III miejsce w kategorii Informatyk Roku 2017. Warto dodać, że nagrodami były również stypendia pieniężne! Brawo nasi!

2lo_dyplom1

 2lo_dyplom2

Może Ci się również spodoba