XXIII Szkolny Konkurs Muzyki Instrumentalnej

Dnia 07.12.2016 roku odbył się  XXIII Szkolny Konkurs Muzyki Instrumentalnej, którego pomysłodawcą i organizatorem  jest nauczyciel muzyki i zajęć artystycznych Andrzej Chabzda, wspomagany przez nauczycielki: p. Marylę Biernacką, p. Eleonorę Kaźmierczak, p. Ewę Mikitiuk oraz p. Annę Gasiuk.

Zgłosiło się 12 wykonawców z klas I – III naszego gimnazjum. Uczestnicy tego konkursu grali na takich instrumentach jak:  gitarze klasycznej, keyboardzie i pianinie. Prezentowali po jednym, dowolnie wybranym utworze, który to oceniało jury w składzie: p. Eleonora Kaźmierczak, p. Anna Gasiuk, p. Ewa Mikitiuk, p. Andrzej Chabzda. Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce Adam Pabich klasa II b

II miejsce Mateusz Maciejewski  klasa I f

III miejsce Matylda Leszczyńska  klasa II a

 

wyróżnienie – Natalia Czerska klasa I b

wyróżnienie – Sandra Preckajło klasa I e

 

Wszystkim uczestnikom w/w konkursu serdecznie gratulujemy pięknych prezentacji muzycznych i zapraszamy już na XXIV Szkolny Konkurs Muzyki Instrumentalnej w 2017 roku.

Z młodzieżowym pozdrowieniem

ORGANIZATORZY

Może Ci się również spodoba