Mistrzowie województwa !!!

W dniu 24.04.2018 odbył się w naszej szkole Finał Wojewódzki Gimnazjady w koszykówce dziewcząt. Po zaciętych bojach Nasza drużyna zajęła I miejsce i zdobyła tytuł Mistrza Województwa Zachodniopomorskiego. W pokonanym polu zostały zespoły ze Szczecina. kolejno SP 16 – II miejsce i CKS Szczecin – III miejsce, oraz Gimnazjum z Turowa – IV miejsce.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Wiktoria Chruściel, Karolina Gołębiowska, Alicja Nowak, Nikola Łukawska, Patrycja Treder, Wiktoria Urbańska (wszystkie uczennice klasy III F ), Natalia Szadzińska i Julia Gregorczyk (obie z klasy II F).

Trenerem zespołu jest Przemysław Pacynko.

kosz_2018_dz

W dniu 27.04.2018 w Stargardzie odbył się  Finał Wojewódzki Gimnazjady w koszykówce chłopców. Nasi chłopcy poszli w ślady swoich koleżanek i też zajęli I miejsce, zdobywając tytuł Mistrza Województwa Zachodniopomorskiego. Chłopcy wygrali z zespołami SP 11 Stargard – II miejsce, Gimnazjum 3 Koszalin – III miejsce oraz CKS Szczecin – IV miejsce.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Natan Gabryś, Szymon Juźków, Adam Klimczak, Szymon Sobolewski, Jakub Świerczek (wszyscy klasa III F), Filip Bochra z klasy III B, Krzysztof Kiwacz, Mateusz Maciejewsjki, Tomasz Kucal, Jan Sokołowski i Damian Bartecki (wszyscy z klasy II F).

Trenerem zespołu był Przemysław Pacynko.
kosz_2018_ch

Może Ci się również spodoba