Laureaci etapu rejonowego

Miło nam poinformować, iż 41 uczniów Gimnazjum nr 6 zostało laureatami etapu rejonowego wojewódzkich konkursów przedmiotowych.  

Serdecznie gratulujemy wyników i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów na etapie wojewódzkim.

Lp. Nazwisko i imię ucznia Klasa Opiekun
KONKURS CHEMICZNY
1. Strugała Antoni III B p. Urszula Sielicka
2. Jedliński Adam III B p. Urszula Sielicka
3. Leszczyńska Matylda III A p. Urszula Sielicka
KONKURS MATEMATYCZNY
1. Strugała Antoni III B p. Waldemar Wysocki
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
1. Dombrzalski Paweł III A p. Anna Szagdaj
2. Adamczak Zuzanna III C p. Karolina Monkiewicz
3. Rynkowska Aleksandra III B p. Karolina Monkiewicz
4. Natusiewicz Kacper III E p. Anna Prabucka
5. von Bardenleben Cruise III A p. Sylwia Kielar
6. Połatyńska Karolina III B p. Karolina Monkiewicz
7. Małaszuk Zuzanna III B p. Anna Prabucka
8. Jarocha Martyna III C p. Karolina Monkiewicz
9. Dybalski Jakub II C p. Iwona Jasińska
10. Ledzion Julia III C p. Karolina Monkiewicz
11. Tuszyńska Julia III B p. Karolina Monkiewicz
12. Bastek Zuzanna III B p. Anna Prabucka
13. Anker Emilia II D p. Magdalena Połatyńska
14. Głowińska Marta II D p. Magdalena Połatyńska
15. Chliszcz Sara II C p. Iwona Jasińska
16. Grochocka Patrycja III E p. Magdalena Połatyńska
17. Wojciechowski Maciej III A ——————————
KONKURS GEOGRAFICZNY 
1. Strugała Antoni III B p. Elżbieta Jaśkiewicz
2. Dombrzalski Paweł III A p. Adam Sawczyński
3. Pawłowska Wiktoria III C p. Adam Sawczyński
KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
1. Bäte Maximilian III D p. Paulina Byrzykowska/
p. Jolanta Stankowska
2. Pabich Adam III B p. Kinga Dudka/
p. R. Bartman
3. Bartniak Jakub III D p. Paulina Byrzykowska/
p. Jolanta Stankowska
KONKURS FIZYCZNY
1. Dombrzalski Paweł III A p. Dariusz Kaczmarek
2. Sobolewski Michał III A p. Dariusz Kaczmarek
KONKURS HISTORYCZNY
1. Dombrzalski Paweł III A p. Zbigniew Dąbkowski
2. Jedliński Adam III B p. Zbigniew Dąbkowski
3. Danilewicz Mateusz III B p. Zbigniew Dąbkowski
KONKURS BIOLOGICZNY
1. Strugała Antoni III B p. Lidia Górska
2. Leszczyńska Matylda III A p. Lidia Górska
3. Sobolewski Michał III A p. Lidia Górska
4. Dombrzalski Paweł III A p. Lidia Górska
KONKURS WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
1. Danilewicz Mateusz III B p. Zbigniew Dąbkowski
2. Sobolewska Katarzyna III B p. Zbigniew Dąbkowski
KONKURS „LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO…”
1. Danilewicz Mateusz III B p. Zbigniew Dąbkowski
2. Dombrzalski Paweł III A p. Zbigniew Dąbkowski
3. Jedliński Adam III B p. Zbigniew Dąbkowski

Może Ci się również spodoba